Chcete si v klidu popovídat, nerušeně pracovat nebo si udělat zastávku s dětmi? V naší kavárně si své místo určitě vyberete. Pochutnáte si na vybrané kávě, lahodné čokoládě a najde se i sklenka dobrého vína.

Káva?

Výběr dobré kávy je pro nás potěšením a proto se mu pečlivě věnujeme. Vždy nám záleží na jejím původu a zajímáme se o to, který farmář ji pro nás sklidil. Nabízíme výběrovou kávu, která pochází z místních pražíren (Doubleshot, mo-ha-ji, Amáres coffee).

Pro přípravu espressa používáme směs TAM DEM, která se teď na jaře skládá pouze z jedné kávy (Brazílie z farmy Joao Hamilton). V chuti se vyznačuje tóny nutelly, holandského kakaa a třešní. Vybírat můžete i z jiných jednodruhových káv, které vám připravíme alternativními způsoby.

Čokoláda?

Čokoládu milujeme, stejně jako její přípravu.

Ochutnejte ručně vyráběné čokoládové lanýže, samy je pro vás plníme a obalujeme a rády vás s jejich přípravou seznámíme i na našich kurzech.

Čokoláda je skvělá i v tekuté a hřejivé podobě. Hlavní složkou v našem horkém nápoji není cukr, ale kvalitní čokoláda. Přijďte ochutnat.

Víno?

Chcete-li posedět déle, máme v zásobě kvalitní víno z Vinařství Zapletal z Velkých Bílovic, které snese i opakované dolévání.